HAKKIMIZDA

Galata İplik olarak Türkiye tekstil sektörüne hizmet vermek amacıyla İstanbul’da kurulmuş, yaygın ve hacimli bir şekilde ithalat ve satış yapan bir firmayız.

Müşterilerimiz için talep edilen ürünlerin en kalitelilerini, en iyi satın alma fiyatlarıyla ithal ediyor ve Galata İplik güvencesiyle dağıtım ve satış hizmeti sunuyoruz.

Başta spandex olmak üzere, polyviscon, texturize polyester ve fantazi iplikler üreten 10’u aşkın firmanın Türkiye satışını yapıyoruz. Kendi konularında Dünya’da lider konumunda olan firmaların ürünlerini satıyor, sattığımız ürünlerin sizlere satışını yapmadan önce kalite kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

Hizmet anlayışımız ve müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ve üretim maliyetlerini aşağıya çeken iplik çeşitlerimizle tekstil sektöründe önemli bir noktaya gelmiş bulunuyoruz. Örmeden, dar dokumaya, gipeye kadar tekstilin farklı üretim alanlarına yaygın bir şekilde ürün tedarik ediyor, farklı müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına çözüm getiriyoruz.

Uzmanlaşmış ürün yelpazemizi zengin renk ve kalınlık seçenekleriyle müşterilerimizin hizmetine sunarken Galata İplik olarak talep edilen tüm ihtiyaçlara cevap verebilmeyi; kaliteli ürünleri en cazip fiyatlarla müşterilerimize sunmayı ve dürüstlüğü kendimize ilke edinmiş olarak tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile birlikte büyümeyi hedefliyoruz.